Scale Up Inhouse

Volejte: 606 615 009

Roman-400x400

Roman Stupka

Roman je certifikovaný ScaleUp Kouč, zodpovědný za projekt ScaleUp Inhouse.

ScaleUp Inhouse

Program na plné pecky, ušitý na míru, přímo pro vaši společnost.

Na tento rámec spoléhá více jak 70 000 rychle rostoucích společností po celém světě.Osvědčená metoda ScaleUp -  Rockefellerovy Návyky


frolik

Zbyněk Frolík
předseda představenstva Linet a.s.

Linet je úspěšná firma již řadu let. Zavedení Rockefellerových návyků nám pomohlo se dále zlepšovat – jak v oblasti strategie, tak především v oblasti určování priorit, organizace mítinků a řizení na všech úrovních. Nedáme na ně dopustit.

kruzbersky

Lukáš Kružberský
CEO Redmedia

Pro moderní technologickou firmu platí podobná pravidla jako v tradičním byznysu – mít vizi, cíl, jasnou strategii a disciplínu pro její každodenní exekuci. V tom všem pro nás byly ScaleUp/Rockefellerovy návyky neocenitelným nástrojem.

 

prikrylova

Dita Přikrylová
CEO Czechitas

Metodika Scale-up je lék na vědomý, udržitelný, srozumitelný, dynamický a smysluplný růst. Posunuli jsme se ve strategickém plánování míle daleko, uvědomili jsme si, co a koho ke znásobení našeho společenského dopadu v Czechitas opravdu potřebujeme.

 

senecky

Roman Senecký
CEO Mondi Štětí

Jsem přesvědčen (na základě mých vlastních zkušeností), že implementace Rockefellerových návyků může zvýšit výkonnost vaší firmy na takovou úroveň, že se vašim konkurentům ani nebude chtít s vámi soutěžit. A jako bonus budou vaše týmy tak vytrénované, že jim půjde práce při řešení jejich problémů v oblastech PEOPLE, STRATEGY, EXECUTION a CASH výborně. I bez vašeho výrazného zapojení.

 

Bezplatná konzultace

Zavolejte nám a ověřte si, že Scale Up Masterclass je pro vás správná cesta.

Naše garance

Jsme přesvědčeni o tom, co děláme. Pokud vy přesvědčeni nejste, můžete se spolehnout, že zaplatíte jenom za to, co pro vás má cenu.

Přihlaste se dnes!

Blokujte si termín pro váš tým co nejdříve.


Copyright 2021 - Scale Up Impact, s.r.o. - www.scaleup.cz